MÖBLER / Bord / Konsolbord 5293408
nr 529 3408
Konsolbord
med stenskiva, Nyrokoko [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:16:57
500 kr
500 kr
650 kr
900 kr
850 kr